Strony internetowe - noclegi w pomorskim

informacje dla turysty o Władysławowie i Cetniewie

Cetniewo

COS Cetniewo
COS Cetniewo

Władysławowo ul. Żeromskiego 52

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo położony jest we Władysławowie w dzielnicy Cetniewo nad samym Bałtykiem. To w rzeczywistości symbol dzielnicy Cetniewo.

Użyteczne linki

Cetniewo nie tylko dla turysty

REKLAMA


Kościół

Władysławowo ulica Żeromskiego 30
Kościół p.w. Wniebowzięcia NMP

Świątynia we Władysławowie jest oryginalna ze względu na swoją bryłę i witraże. Była budowana etapami, przez pokolenia, wysiłkiem parafian i duchownych. Dzięki temu można podziwiać połaczenie oryginalnej architektury sakralnej neogotyckiej i współczesnej, modernistycznej zakładającej całkowite odejście nie tylko od stylów historycznych, ale również od wszelkiej stylizacji.

W sezonie letnim, kościole p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w miejscowości Władysławowo, w czwartki o godz. 20 są organizowane letnie koncerty organowe i kameralne.

COS Cetniewo basen

Władysławowo ulica Żeromskiego 52
COS basen

Basen w Cetniewie to w rzeczywistości kompleks basenowo-rekreacyjny, który znajduje się na terenie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo we Władysławowie przy ulicy Żeromskiego 52. Wejscia na teren ośrodka COS Cetniewo znadują się przy ulicy Żeromskiego 52, ulicy Sportowej i wejścia na plażę nr 10 i 11.

To idelne miejsce na odpoczynek latem od zgiełku miasta i spacer alejkami parlpwymi wśród licznych krzewów, drzew. Jedno z bardziej zadbanych miejsc we Władysławowie.

Plac zabaw

Władysławowo ulica Jachtowa
Plac zabaw

To idealne miejsce na wypoczynek i rekreację dorosłych, młodzieży i dzieci zwłaszcza dla mieszkańców i turystów dzielnicy Cetniewo. W sumie to duży teren rekreacyjno-wypoczynkowy.

Znajduje się tutaj boisko wielofunkcyjne, skate park, street workoutu, altana plenerowa z miejscem na ognisko, siłownia zewnętrzna i placu zabaw.

www.nocleg.pomorskie.pl - noclegi w pomorskim - Władysławowo Cetniewo - Tutaj znajdziesz i wynajmiesz: kwatery prywatne, pensjonaty, ośrodki kolonijne, pola namiotowe, domki letniskowe, apartamenty, mieszkania, czy pokoje gościnne, Stale i co roku rozbudowywna oferta noclegowa dla wszytkich.